Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 απαντήσεις

    καλιο αργα παρα ποτε

    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    καλιο αργα παρα ποτε Empty καλιο αργα παρα ποτε

    Δημοσίευση από ladakias Πεμ Μάης 15, 2014 8:30 am

    κοιταζοντας τα νεα μελη ειδα οτι εγω δεν εχω γραψει στα νεα μελη για το ποιος ειμαι .και νομιζω οτι πρεπει ,οχι γιατι δεν με ξερετε αλλα τα καινουρια μελη που μπαινουν στο φορουμ να ξερουν κατι για εμενα.
    ειμαι ο παναγιωτης [τακης] η ladakias [απο το LADA μου] .εχω μια τροχοσκηνη PINDUS που ολο και κατι φτιαχνω,και ενα LADA που και σε αυτο ολο και κατι φτιαχνω.και γενικα μου αρεσουν τα μαστορεματα.δεν τα παω καλα με τα κομπιουτερ και το γραψιμο ,αλλα απο τοτε που μπηκα στο φορουμ αρχιζω και μαθαινω [μικροσ ειμαι ακομα].εαν και ξεκινησα το καμπινκ στα 29 μου χρονια λιγο αργα τωρα το I Love Camp campsausage campfire και δεν το αλαζω με τιποτα
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    και οχι βεβαια για θεμα χρηματων αλλα γιατι μου αρεσει η ελευθερια και η αμεση επαφη που εχω με την φυση campfire2 
    Apostolos
    Apostolos
    Διαχειριστής
    Διαχειριστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 179
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2013

    καλιο αργα παρα ποτε Empty Απ: καλιο αργα παρα ποτε

    Δημοσίευση από Apostolos Σαβ Μάης 17, 2014 7:35 am

    Καλωσήρθες, εστω και αργά! hehehehe 

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 7:57 am