Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 απαντήσεις

    Το αλφαβηταρι του τροχοσπιτου

    diarh
    diarh
    Junior Member
    Junior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 73
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2013
    Τόπος : Αθηνα

    Το αλφαβηταρι του τροχοσπιτου Empty Το αλφαβηταρι του τροχοσπιτου

    Δημοσίευση από diarh Τετ Οκτ 23, 2013 7:54 am

    Μια απο τις πλεον σοβαρες εργασιες που εχουν γινει απο τους φιλους μας τα τελευταια χρονια.ειναι πνευματικο περιουσιακο στοιχειο του Κωστη  η αλλοιως Καστρινος.
    Η δημοσιευση γινεται χωρις την αδεια του και η ευθυνη ειναι προσωπικα δικη μου.Ευχομαι να μην δημιουργηθει προβλημα
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    kastrinos
    kastrinos
    Junior Member
    Junior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 53
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2013
    Ηλικία : 57
    Τόπος : Ιλιον

    Το αλφαβηταρι του τροχοσπιτου Empty Απ: Το αλφαβηταρι του τροχοσπιτου

    Δημοσίευση από kastrinos Τετ Οκτ 23, 2013 5:10 pm

    Δημήτρη μου
    Όχι δεν σκοπεύω να σου τραγουδήσω

    Αναγνωρίζω τους αγνούς σκοπούς αυτής της κίνησης και σε ευχαριστώ. Στην τελευταία σελίδα γράφω κάτι που πιστεύω με όλη μου την ψυχή

    ¨Η γνώση είναι δύναμή , πρέπει να την μοιράζεις και όχι να την κρατάς για σένα..¨

    Επίσης ότι:
    ¨Το αλφαβητάρι του τροχόσπιτου προσπαθεί να µμοιράσει γνώση και να βοηθήσει τους ανθρώπους που θέλουν να γνωρίσουν τον κόσμο του camping..

    ¨Όλα όσα θα διαβάσατε είναι αποτέλεσμα εμπειρίας, έρευνας στο Internet, ατελείωτων συζητήσεων της παρέας και πολύτιµης βοήθειας ορισµένων επαγγελµατιών του χώρου.. Εγώ απλά θέλησα να τα ενώσω σε ένα κείµενο µε την ελπίδα ότι οι µεγάλη αγκαλιά των κατασκηνωτών θα µεγαλώσει µέχρι να αγκαλιάσει το κόσµο όλο..¨

    Πριν κλείσω θέλω να ευχαριστήσω πρώτα τον αναγνώστη που ελπίζω ότι θα τον βοηθήσω στις επιλογές του και κατόπιν όλους τους φίλους µου που µε τον τρόπο τους έγραψαν και αυτοί πολλά από αυτά που διαβάσετε ή βοήθησαν στην διόρθωση των κείµενων..

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 1:35 pm