Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 απαντήσεις

    Ας συστηθώ κι εγώ!

    Apostolos
    Apostolos
    Διαχειριστής
    Διαχειριστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 179
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2013

    Ας συστηθώ κι εγώ! Empty Ας συστηθώ κι εγώ!

    Δημοσίευση από Apostolos Τετ Οκτ 23, 2013 2:43 pm

    Ας συστηθώ κι εγώ, μιας και κάποιοι ίσως με ξέρετε κάποιοι ίσως όχι.
    Με λένε Απόστολο και μέχρι πρότινος έκανα κάμπινγκ αποκλειστικά και μόνο με σκηνή και κυρίως σπαρτιάτικα, σε στυλ κομάντο!campsausage 
    Η οικογένεια μεγάλωσε, οι ανάγκες άλλαξαν, τα κόκαλα άρχισαν να γερνάνε και να διαμαρτύρονται όταν οι μέρες του καμπινγκ  ήταν πολλές και ο ύπνος  ήταν στο χώμα, οπότε σιγά σιγά μάλλον θα αναθεωρήσω τις απόψεις μου και θα αρχίσω να κάνω κάμπινγκ με πιο χλιδάτα μέσα!RVcamping caravansmiley 
    Προσανατολίζομαι να ξεκινήσω με τροχοσκηνη (μιας και η ιδέα του τροχόσπιτου δεν με φτιάχνει, ενώ την ιδέα του αυτοκινούμενου που με καραφτιάχνει,  δεν την πιάνω οικονομικά) !hehehehe 

    Φυσικά δεν το βλέπω ακόμη για άμεση αγορά, μιας και οι υποχρεώσεις τρέχουν πιο γρήγορα από όσο μπορώ να τις κυνηγήσω, αλλά όταν έρθει η ώρα είμαι σίγουρος ότι θα με ξεστραβώσετε για το τι να προτιμήσω.wingright 

    Ως τότε, να περνάμε καλά με πολλά souvlakiBBQ  και πολλές beers  και να έχουμε καλές κουβέντες εδώ μέσα.
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    Ας συστηθώ κι εγώ! Empty Απ: Ας συστηθώ κι εγώ!

    Δημοσίευση από ladakias Τετ Οκτ 23, 2013 5:19 pm

    cheers γεια σου αποστολη . ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΝΩΣΗ ΜΑΣcheers

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μαρ 28, 2024 7:07 pm