Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

fiat 850

Μοιραστείτε
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member

Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

fiat 850

Δημοσίευση από ladakias Την / Το Σαβ Νοε 22, 2014 3:23 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

____________________________________________________________________________________________________________
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  CAMPINGΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΗΝΦΥΣΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 
    sotyanif
    New Member
    New Member

Αριθμός μηνυμάτων : 46
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2013
    Τόπος : Αρχάνες-ΚΡΗΤΗ

Απ: fiat 850

Δημοσίευση από sotyanif Την / Το Δευ Νοε 24, 2014 6:47 pm

Είναι εδώ δίπλα μου.
    Το έχω δεί ολόγυμνο,μόλις ήρθε απο λαμαρινοδουλειά-πολύ δουλειά-.
    Βλέπεις τα Φιατάκια εκείνης της εποχής είχαν λαμαρίνα που σκούριαζε μόλις την έβλεπες......
    Και το συγκεκριμένο να σκεφτείς ,ήταν όλη του την ζωή στην ....Αγγλία(είναι και δεξιοτίμονο!)
    Αν θέλεις κάτι περισσότερο ,πές μου.
    Πηγαίνω στον χώρο που τώρα θα δεθεί,αρκετά τακτικά.

____________________________________________________________________________________________________________
    Η φύση  είναι το σπίτι μας!
    VWνάκιας  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member

Δημοσίευση από ladakias Την / Το Τρι Νοε 25, 2014 11:07 am

πολυ δουλεια θελω να το δω οταν ειναι ετοιμοRVcamping ,πιστευω θα γινει πολυ καλο και θα το χαζευουν caravansmiley

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  CAMPINGΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΤΗΝΦΥΣΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member

Δημοσίευση από ladakias Την / Το Τετ Ιαν 28, 2015 7:35 pm

sotyanif έγραψε:Είναι εδώ δίπλα μου.
    Το έχω δεί ολόγυμνο,μόλις ήρθε απο λαμαρινοδουλειά-πολύ δουλειά-.
    Βλέπεις τα Φιατάκια εκείνης της εποχής είχαν λαμαρίνα που σκούριαζε μόλις την έβλεπες......
    Και το συγκεκριμένο να σκεφτείς ,ήταν όλη του την ζωή στην ....Αγγλία(είναι και δεξιοτίμονο!)
    Αν θέλεις κάτι περισσότερο ,πές μου.
    Πηγαίνω στον χώρο που τώρα θα δεθεί,αρκετά τακτικά.

σωτηρη εχουμε καποιο νεο απο την ανακατασκευη

ladakias
    Senior Member
    Senior Member

Δημοσίευση από ladakias Την / Το Κυρ Ιουν 28, 2015 8:44 am

σωτηρη ετοιμο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Νοε 23, 2017 11:43 pm