Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Βλέπετε το forum MyCamp σαν επισκέπτης. Η απολύτως δωρεάν εγγραφή σας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες και να βλέπετε τις φωτογραφίες και τους συνδέσμους που υπάρχουν στις δημοσιεύσεις.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

5 απαντήσεις

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Apostolos
    Apostolos
    Διαχειριστής
    Διαχειριστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 179
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2013

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από Apostolos Τρι Οκτ 29, 2013 3:28 pm

    Η κουζίνα αυτή υπάρχει σε όλες τις pindus ή είναι δική σου κατασκευή;
    Ρωτάω, επειδή φωτογραφίες που έχω πετύχει από pindus δεν φαίνεται τέτοια κατασκευή.
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Τρι Οκτ 29, 2013 6:47 pm

    Υπαρχει μονο στη pindus Z στις αλλεσ δεν υπαρχει και δεν εναι κουζινα οπως η δικη μου μα ενα απλο ντουλαπι.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Τρι Οκτ 29, 2013 6:51 pm

    ειναι αυτο που βλεπεις πειραγμενο βεβαια το παλιο δεν το εχω σε φωτο .αλλα στη Ζ υπαρχει και το βγαζεις απο επανω με μια πεταλουδα και το βαζεις μεσα .
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Τρι Οκτ 29, 2013 7:09 pm

    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Τρι Οκτ 29, 2013 7:10 pm

    ετσι ηταν και η δικια μου πριν την γενικη ανακατασκευη.
    Apostolos
    Apostolos
    Διαχειριστής
    Διαχειριστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 179
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2013

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από Apostolos Πεμ Οκτ 31, 2013 6:52 pm

    Τάκη, πέτυχα τις φωτογραφίες της ανακατασκευασμένης σου Pindus στο ourcamp.
    Αυτή η αλλαγή με το μπλε πανί πόσο σου στοίχισε;
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Πεμ Οκτ 31, 2013 7:20 pm

    ΔΕΝ θυμαμαι ακριβος ποσο γιατι ειχε παρει νερο και την βρηκα μουχλιασμενη ολη.αλλαξα τα εξω πανια ,τα δωματια τα στρωματα και γενικα τα παντα εκτοσ απο το κουτι και τα σιδερα .παντοσ αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειχα πληρωση 150.000 δρχ .γιατι ειχα βαλει χοντρο πανι στην οροφη [350γραμαρια ανα τ.μ ] στα πλαινα 260η 280 γρ. ανα τ.μ και βινιλο 350 γρ.ανα τ.μ και εχα κανει κλειστο το πατωμα.καινουργια δωματια .και ειδικα στρωματα αφρολεξ για υπνο.Υ.Γ το παχος των πανιων το ειχα βρει στο βιβλιο της camp-let και ειναι πιο χοντρα απο αυτα που ειχε η δικια μου
    Apostolos
    Apostolos
    Διαχειριστής
    Διαχειριστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 179
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2013

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από Apostolos Πεμ Οκτ 31, 2013 8:13 pm

    Καινούρια έχει γίνει!
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Παρ Νοε 01, 2013 3:53 pm

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Παρ Νοε 01, 2013 3:54 pm

    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    Apostolos
    Apostolos
    Διαχειριστής
    Διαχειριστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 179
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2013

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από Apostolos Κυρ Νοε 03, 2013 2:34 pm

    Αν έχω καταλάβει καλά από τις φωτογραφίες που έχω δει τον τελευταίο καιρό (και μάλλον έχω καταλάβει καλά), οι περισσότερες pindus που κυκλοφορούν δεν έχουν καθόλου κουζίνα και όλα αυτά τα κουτιά που βλέπω πάνω στο σίδερο του κοτσαδόρου είναι ιδιοκατασκευές.

    Πρώτη ερώτηση:
    Θα υπάρχει πρόβλημα με την άδεια ρυμούλκησης σε μια τέτοια προσθήκη;
    Δεύτερη ερώτηση:
    Αυτό το κουτί το φτιάχνουμε, ή υπάρχουν και στο εμπόριο έτοιμες λύσεις;
    Τρίτη ερώτηση:
    Που ακριβώς πατάει; Μόνο στο μεσαίο σίδερο; Δένεται και κάπου αλλού;
    Τέταρτη ερώτηση:
    Αν το φτιάξουμε οι ίδιοι, τι υλικά προτιμούμε;
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Κυρ Νοε 03, 2013 3:41 pm

    Apostolos έγραψε:Αν έχω καταλάβει καλά από τις φωτογραφίες που έχω δει τον τελευταίο καιρό (και μάλλον έχω καταλάβει καλά), οι περισσότερες pindus που κυκλοφορούν δεν έχουν καθόλου κουζίνα  και όλα αυτά τα κουτιά που βλέπω πάνω στο σίδερο του κοτσαδόρου είναι ιδιοκατασκευές.

    Πρώτη ερώτηση:
    Θα υπάρχει πρόβλημα με την άδεια ρυμούλκησης σε μια τέτοια προσθήκη;
    Δεύτερη ερώτηση:
    Αυτό το κουτί το φτιάχνουμε, ή υπάρχουν και στο εμπόριο έτοιμες λύσεις;
    Τρίτη ερώτηση:
    Που ακριβώς πατάει; Μόνο στο μεσαίο σίδερο; Δένεται και κάπου αλλού;
    Τέταρτη ερώτηση:
    Αν το φτιάξουμε οι ίδιοι, τι υλικά προτιμούμε;
    1 -το εχω γραψει ξανα η τροχοσκηνη που εχω ειναι η[ζητα]με κωδικο στο καρτελακι της Ζ .η αλλεσ που βλεπει δεν ειναι η ζητα και δεν την αγοραζαν επειδη εκανε 50000δρχ πιο πολλα .το ξυλο που ηταν φτιαγμενο το παλιο ντουλαπι ηταν σαντουιτς ξυλου με επικαλυψη κοντρα πλακε. στους ταχιδιαριδες που εμπαινα για λιγο καιρο οσο ηταν κλειστο το ουρκαμπ,ο πανος ειχε μια ιδια [Ζ]απο τον ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ και ειχε ντουλαπι οπωσ η δικια μου,γιατι και αυτοι την ιδια ερωτηση μου εκαναν.2-το κουτι μπορεις να το φτιαξεις οπως εκανα με το καινουργιο και εγω μεμελαμινη .3παταει στο Δ μπροστα απο το κουτι το πολυεστερικο και εχει σιδερο με βιδα και μεσα στο ντουλαπι πεταλουδα με εγλεζικο σπειρομα οπωσ και οι βιδες στουσ σωληνες του χωλ εγω τις εχω αλλαξει με μετρικο.3- τα υλικα που βαζουμε σημερα ειναι μελαμινεσ αλλα προσοχη στην κατασκευη μην περασουμε κατα πολυ το παλιο βαρος του κουτιου .εγω το ξεπερασα λιγο και εχω παρει 2 κιλα στη χουφτα,Υ.Γ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΙ ΑΥΤ/ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Κυρ Νοε 03, 2013 4:14 pm

    ladakias έγραψε:
    Apostolos έγραψε:Αν έχω καταλάβει καλά από τις φωτογραφίες που έχω δει τον τελευταίο καιρό (και μάλλον έχω καταλάβει καλά), οι περισσότερες pindus που κυκλοφορούν δεν έχουν καθόλου κουζίνα  και όλα αυτά τα κουτιά που βλέπω πάνω στο σίδερο του κοτσαδόρου είναι ιδιοκατασκευές.

    Πρώτη ερώτηση:
    Θα υπάρχει πρόβλημα με την άδεια ρυμούλκησης σε μια τέτοια προσθήκη;
    Δεύτερη ερώτηση:
    Αυτό το κουτί το φτιάχνουμε, ή υπάρχουν και στο εμπόριο έτοιμες λύσεις;
    Τρίτη ερώτηση:
    Που ακριβώς πατάει; Μόνο στο μεσαίο σίδερο; Δένεται και κάπου αλλού;
    Τέταρτη ερώτηση:
    Αν το φτιάξουμε οι ίδιοι, τι υλικά προτιμούμε;
    1 -το εχω γραψει ξανα η τροχοσκηνη που εχω ειναι η[ζητα]με κωδικο στο καρτελακι της Ζ .η αλλεσ που βλεπει δεν ειναι η ζητα και δεν την αγοραζαν επειδη εκανε 50000δρχ πιο πολλα .το ξυλο που ηταν φτιαγμενο το παλιο ντουλαπι ηταν σαντουιτς ξυλου με επικαλυψη κοντρα πλακε. στους ταχιδιαριδες που εμπαινα για λιγο καιρο οσο ηταν κλειστο το ουρκαμπ,ο πανος ειχε μια ιδια [Ζ]απο τον ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ και ειχε ντουλαπι οπωσ η δικια μου,γιατι και αυτοι την ιδια ερωτηση μου εκαναν.2-το κουτι μπορεις να το φτιαξεις οπως εκανα με το καινουργιο και εγω μεμελαμινη .3παταει στο Δ μπροστα απο το κουτι το πολυεστερικο και εχει σιδερο με βιδα και μεσα στο ντουλαπι πεταλουδα με εγλεζικο σπειρομα οπωσ και οι βιδες στουσ σωληνες του χωλ εγω τις εχω αλλαξει με μετρικο.3- τα υλικα που βαζουμε σημερα ειναι μελαμινεσ αλλα προσοχη στην κατασκευη μην περασουμε κατα πολυ το παλιο βαρος του κουτιου .εγω το ξεπερασα λιγο και εχω παρει 2 κιλα στη χουφτα,Υ.Γ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΙ ΑΥΤ/ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ
    ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΤΟ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΟΣ ΛΕΩ
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Δευ Νοε 04, 2013 6:43 pm

    για του λογου το αληθες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][/url]δεν μπορω να ξερω τι ειδες η τι μπορει να σου εχουν πει αλλα η [Ζ] ΕΙΧΕ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Δευ Νοε 04, 2013 6:48 pm

    ladakias έγραψε:για του λογου το αληθες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]δεν μπορω να ξερω τι ειδες η τι μπορει να σου εχουν πει αλλα η  [Ζ] ΕΙΧΕ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ
    ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΩΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΤΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΕΙΡΑΣ
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Κυρ Νοε 10, 2013 5:13 pm

    αλλαγη καλωδιου στα φωτα πορειας
    ΦΑΝΑΡΙΑ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Κυρ Νοε 10, 2013 5:18 pm

    ΑΠΟ ΚΑΤΩ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Κυρ Νοε 10, 2013 5:22 pm

    ΦΙΣ 7 ΠΟΛΩΝ
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Κυρ Νοε 10, 2013 5:25 pm

    ΟΣΟΧΗ: Η αρίθμηση γίνεται κοιτάζοντας το φις από την μεριά των καλωδίων

    Φίς Τρέιλερ Πόλος Λειτουργία Χρώμα
    1 Αριστερό φλας Κίτρινο
    2 Ομίχλης Μπλε
    3 Σώμα Λευκό
    4 Δεξί φλας Πράσινο
    5 Δεξί πορείας Καφέ
    6 Στοπ Κόκκινο
    7 Αριστερό πορείας Μαύρο

    Σε ορισμένες περιπτώσεις όπως πχ για τα τρέϊλερ σκαφών το καλώδιο είναι πενταπολικό και η συνδεσμολογία διαμορφώνεται όπως στον παρακάτω πίνακα

    Φίς Τρέιλερ Πόλος Λειτουργία Χρώμα
    1 Αριστερό φλάς Κίτρινο
    2
    3 Σώμα Λευκό
    4 Δεξί φλάς Πράσινο
    5 Δεξί και Αριστερό πορείας Μαύρο
    6 Στοπ Κόκκινο
    7 ενωμένο με το 5
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Τρι Μάης 20, 2014 5:07 pm

    σημερα τελειωσα την διπλη αλυσιδα που παει στον κοτσαδορο και το τιμονι στο βοηθητικο ροδακι της τροχοσκηνης
    [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

    sotyanif
    sotyanif
    New Member
    New Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 46
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2013
    Ηλικία : 66
    Τόπος : Αρχάνες-ΚΡΗΤΗ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από sotyanif Πεμ Μάης 22, 2014 7:44 am

    Τάκη,ΩΡΑΙΟΣ Very Happy 

    Συνεχής βελτίωση και εξέλιξη βλέπω και προσαρμογή στα τελευταία δεδομένα ασφάλειας(αλυσιδες) study  και ....ηλικίας(τιμόνι στο ροδάκι)  lol!     hehehehe hehehehe hehehehe 
    Πάντα μπρός και καλές   campfire2
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Πεμ Μάης 22, 2014 6:14 pm

    sotyanif έγραψε:Τάκη,ΩΡΑΙΟΣ Very Happy 

    Συνεχής βελτίωση και εξέλιξη βλέπω και προσαρμογή στα τελευταία δεδομένα ασφάλειας(αλυσιδες) study  και ....ηλικίας(τιμόνι στο ροδάκι)  lol!     hehehehe hehehehe hehehehe 
    Πάντα μπρός και καλές   campfire2
    σωτηρη το ροδακι δεν το εβαλα για την [ηλικια ],αλλα γιατι στα χαλικια ειχα προβλημα ηταν ανεξελεκτη ενω τωρα ειναι σαν κλαρκ κανει οτι θελεις ακομα και επιτοπου στροφη ειναι το κατι αλλο .ακομα και εγω δεν το πιστευα οταν εκανα περσι την πρωτη δοκιμη .και τωρα το τελειωποιησα ειναι τρομερο
    Μακης Γερακης
    Μακης Γερακης
    Junior Member
    Junior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 85
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2014
    Ηλικία : 64
    Τόπος : Αγια Βαρβαρα Αθηνα

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από Μακης Γερακης Πεμ Μάης 22, 2014 6:42 pm

    Πολυ εξυπνο και εξυπηρετικο το ροδακι.Οντως την τιμονευεις σαν κλαρκ.Μπραβο Τακη.
    sotyanif
    sotyanif
    New Member
    New Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 46
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2013
    Ηλικία : 66
    Τόπος : Αρχάνες-ΚΡΗΤΗ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από sotyanif Παρ Μάης 23, 2014 5:01 pm

    Τάκη ....αυτό για την ηλικία  Rolling Eyes ......χωρίς παρεξήγηση έτσι hehehehe ελπίζω να μην τα παίρνεις όλα πολύ στα σοβαρά(τις μετρητοίς)blush 
    απλώς σου βγάζω το καπέλο  helloooo 
    ladakias
    ladakias
    Senior Member
    Senior Member


    Αριθμός μηνυμάτων : 397
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
    Ηλικία : 61
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

    ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΡΟΧΟΣΚΗΝΗ - PINDUS - ladakias

    Δημοσίευση από ladakias Παρ Μάης 23, 2014 5:52 pm

    σωτηρη σωστα το λες. Very Happy εγω οταν οι πιτσιρικαδες μου λενε για τα μαστορεματα τους λεω . cheers 
    η τεχνη θελει μαστορα και το γα---ι νιατα
    εμεις τωρα θα μιλαμε για μαστοριες,το αλλο το αφηνουμε σε αυτους. beers 

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 19, 2024 10:14 am